דף הבית ניהול עסקי NLP for business – ויצו ראשל"צ

NLP for business – ויצו ראשל"צ

מנהל כותב את בפרוש של מודל NLP
NLP Neuro Linguistic Programming and Businessman drawing Landing Page on blackboard

במסגרת שיתוף פעולה של "ויצו ראשל"צ" עם "המרכז הישראלי לשיווק", בנינו עבורכם קורס מכירות מיוחד המשלב העצמה אישית לצד העצמה עסקית תוך כדי לימוד והכרת עולם ה NLP.

מטרת קורס מכירות בשיטת ה NLP

מטרת הקורס לספק כלים מעשיים מעולם ה NLP להעצמה אישית ועסקית, שיפור התודעה העסקית, שימוש בתת המודע והסרת רעשים וחסמים פנימיים ולשיפור משמעותי ביכולות האישיות שלכם לצמוח ולהצליח. קורס מכירות זה שונה מקורסים אחרים, היות והוא מתמקד במשתתפים, ביכולות שלהם, בהסרת חסמים, בהעצמה ופחות בטקטיקות רגילות הנלמדות בקורסים השונים.

מה זה  NLP?

NLP חוקר את מערכות היחסים בין איך שאנחנו חושבים Neuro , איך אנו מתקשרים (לשוני Linguistic ) ודפוסי התנהגות ורגשות (Programming)) שלנו. הרעיון הוא, שעל ידי לימוד מערכות יחסים אלה, אנשים יכולים לאמץ  דרכים  מוצלחות יותר של חשיבה , תקשורת, רגש  והתנהגות . במילים אחרות, NLP הוא חוברת ההפעלה של המח שלנו ונותן לנו כלים כיצד להשתמש בשפה של המוח כדי להשיג באופן עקבי תוצאות ספציפיות. התמקדות קורס מכירות בשיטות מעולם ה NLP תספק לכם כלים נוספים ועוצמתיים להצלחה.

למה ללמוד NLP ?

הכשרת קורס מכירות ממוקד בשיטות NLP מלמדת אתכם ומראה לכם שיש  לך הרבה יותר שליטה על החיים ועל העתיד יותר ממה שחשבתם. בהכשרת NLP טובה אתם לא רק לומדים כיצד להבין, להתאים ולשפר את המחשבות והתגובות שלכם, אלא גם להכיר את הניואנסים הקריטיים של השפה, כך שאתם יכולים לתקשר עם עצמכם ועם אחרים בצורה יעילה יותר. אם אתם מחפשים ורוצים יותר אפשרויות ודרכים להעצים את התקשורת והיחסים שלכם עם הלקוחות הפוטנציאליים ולפתח יכולות חשיבה חדשנית,  NLP יכול לתת לכם את הטכנולוגיה והכלים להגיע לשם.

מסגרת הפעילות כוללת :

קורס מכירות בשיטת ה NLP כולל שמונה מפגשים מרתקים של 4 שעות אקדמיות (3 שעות מלאות) לכל מפגש, ערב בין השעות 17:00 עד 20:00, סה"כ 32 שעות אקדמאיות.

מרכז אקדמי של קורס מכירות בשיטת ה NLP

שחר בורוקובסקי –   מתלמידם של טובי המנחים בעולם – ד"ר טד ג'יימס מפתח תאורית קו הזמן, גורדון יאנג  יו"ר איגוד הNLP  באוסטרליה ונשיא אגודת ההיפנוזה האוסטרלית ופיליפה מקאי מפתחת שיטת תרפית המטריקס.

שחר הוא יועץ מאמן וחבר בפדרציה הבינלאומית למאמנים ICF וכן נחשב רב אומן ומנחה NLP  מוסמך. ב 14 שנים האחרונות פעל בתחום ה NLP באוסטרליה והשפיע בצורה יעילה על עשרות ארגונים וחברות.

רוצים לדבר איתנו? אנחנו פה

נא מלאו את הפרטים הבאים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם