הגדלת המכירות

מתן שירות לקוחות מעולה = הגדלת המכירות

כל עסק צריך לשאוף אל הגדלת המכירות שלו

מגמת עליה בגרף המכירות הכרחית לכל ארגון שרוצה לייצר יציבות !

הגדלת המכירות היא היבט מכריע בכל עסק שמטרתו לצמוח ולהצליח. הגדלת המכירות מהווה מגוון רחב של פעולות שמטרתן שיפור התוצאות העסקיות : ניהול איכותי של צוות המכירות, הדרכות והכשרות מכירה, בקרה שוטפת על הפעילות בשטח, שיפור יחסי ההמרה בין השלבים השונים של המכירה, עבודה על פי תכנית עבודה מוגדרת מראש, ניהול מוטיבציה של צוות המכירות ועוד. 

לקוחות נוטים יותר לבצע רכישות חוזרות לא רק אם הם מקבלים שירות לקוחות מעולה, אלא גם כאשר האינטראקציה והאמון בין צוות המכירות ללקוחות הופכת להיות חזקה וטובה. ניהול לקוחות ובקרה על תהליך הרכישות שלהם היא אסטרטגיה יעילה נוספת של הגדלת המכירות, שכן היא מעודדת אנשי מכירות להיות בקשר שוטף עם הלקוחות ולבצע מכירות חוזרות וללקוחות לנקוט בפעולה ולבצע רכישה.

בנוסף, אופטימיזציה של משפך המכירות ומינוף המדיה החברתית יכולים לשפר את המודעות למותג ולהניע יותר מכירות. על ידי יישום אסטרטגיות אלו, עסקים יכולים להגדיל את המכירות וההכנסות שלהם, מה שמוביל להצלחה ארוכת טווח. נשמח לסייע לכם בבניית תכנית לצורך הגדלת המכירות וללוות אתכם בהשגת המטרות – פנו אילנו עכשיו !

לתיאום פגישה שאינה מחייבת

  פאזל המכירות

  5 אסטרטגיות של הגדלת המכירות והגדלת ההכנסות

  1. עבודה על פי תכנית עבודה: תוכנית עבודה מעשית ומוגדרת מראש, מהווה את אחת הדרכים היעילות ביותר להגדלת המכירות ומאפשרת להתמקד באבני הדרך שהוגדרו להצלחה, במערכת היעדים של כל אחד מהצוות ומאפשרת ניהול ובקרה שוטפת. אנשי מכירות מנוהלים פועלים ביעילות ובהצלחה גדולה יותר.
  2. התמקדות במנועי הצמיחה: חברות ממוקדות הן חברות יעילות יותר ואם יש לכם מגוון מוצרים גדול מאוד, בחנו מהם המוצרים הרווחיים והמבוקשים ביותר והתמקדו בהם לצורך הגדלת המכירה.
  3. התמקדות בלקוחות הרווחיים : בחברות רבות ישנו את עיקרון הפרטו, כ 20% מסך הלקוחות מהווים כ 80% מסך המכירות. ארגון שרוצה לבצע הגדלת המכירות חייב להתמקד בלקוחות המובילים והרווחיים על חשבון לקוחות המוגדרים כ"גזלני זמן".
  4. ניהול קשרי לקוחות : ניהול איכותי של לקוחות מאפשר לצוות המכירות מכירה נוספת Up Sale ומכירה צולבת שמהוות טכניקות מוכחות להגדלת המכירות. על ידי המלצה על מוצרים משלימים או הצעת גרסה משודרגת של מוצר, אתם יכולים להגדיל את ערך הרכישה הממוצע ובהתאם את ההכנסה שלכם.
  5. שיפור משפך המכירות שלכם : משפך מכירות הינו התהליך בין קבלת ה"ליד" הראשוני ועד לסגירה הסופית. תהליכי עבודה יעילים ומותאם היטב הם קריטיים להמרת טובות של "לידים" ללקוחות. על ידי זיהוי והסרה של צווארי בקבוק בתהליך המכירה שלכם, אתם יכולים להגדיל את שיעור ההמרה שלכם וליצור הגדלת המכירות.

  הגדלת המכירות בעסק על ידי בניית אמון לקוחות

  בנוף העסקי התחרותי של היום, בניית אמון עם הלקוחות שלך חיונית עבור הגדלת המכירות. צרכנים מושכלים ומבינים יותר מאי פעם, והם רוצים לעשות עסקים עם חברות שהם יכולים לסמוך עליהם. להלן שלוש אסטרטגיות לבניית אמון עם הלקוחות שלכם אשר יובילו אל הגדלת המכירות:

  1. לספק שירות לקוחות מעולה: שירות לקוחות מעולה הוא הבסיס לבניית אמון עם הלקוחות שלך. על ידי מתן תמיכה מהירה, מועילה ומותאמת אישית, אתה יכול להוכיח שאכפת לך מהצרכים שלהם ואתה מחויב לשביעות רצונם.
  2. היו שקופים וישרים: שקיפות וכנות הם קריטיים לבניית אמון. היו ברורים לגבי המוצרים, השירותים והתמחור שלכם, והיו כנים לגבי מגבלות או בעיות שהלקוחות שלכם עלולים להיתקל בהן.
  3. הכרות אישית: היכרות אישית עם הלקוחות, הפעילות העסקית שלהם ובעיקר הסיפורים הפרטיים שלהם, יכולה להביא ללקוח תחושה חברית, מכירה רגשית ואמון חזק באיש המכירות שיסיע לביצוע העסקה הטובה ביותר עבורו. 
  שני אנשים מחברים אגרופים כמעין לחיצת יד ידידותית